Порошенко дав відмашку на проведення нової мобілізації

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про затвердження указу президента України «Про часткову мобілізацію»
Порошенко дав відмашку на проведення нової мобілізації
Порошенко дав відмашку на проведення нової мобілізації

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу парламенту.

«Повернуто з підписом від президента (19.01.2015)», - йдеться в статусі проходження закону.

Нагадаємо, цей документ передбачає проведення протягом 2015 року часткової мобілізації в три черги протягом 210 діб з дня набрання чинності цим указом.

Так, з 20 січня буде оголошена перша хвиля мобілізації тривалістю 90 днів, з квітня - друга хвиля тривалістю 60 днів, а з червня - третя тривалістю також 60 днів.

Мобілізація буде проведена на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва.

Буде здійснюватися призов військовозобов'язаних, резервістів і поставка транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, інших військових формувань України в обсягах, визначених мобілізаційним планом з урахуванням резерву.

Крім того, згідно з указом, у період з 18 березня по 1 травня буде проведена демобілізація військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період згідно з указом президента від 17 березня 2014 року.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала указ президента про часткову мобілізацію 15 січня 2015 року.