Порошенко дав відмашку на проведення нової мобілізації

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про затвердження указу президента України «Про часткову мобілізацію»
Depo.Влада
19 січня 2015 14:46
ФОТО: depo.ua
Порошенко дав відмашку на проведення нової мобілізації
Порошенко дав відмашку на проведення нової мобілізації

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу парламенту.

«Повернуто з підписом від президента (19.01.2015)», - йдеться в статусі проходження закону.

Нагадаємо, цей документ передбачає проведення протягом 2015 року часткової мобілізації в три черги протягом 210 діб з дня набрання чинності цим указом.

Так, з 20 січня буде оголошена перша хвиля мобілізації тривалістю 90 днів, з квітня - друга хвиля тривалістю 60 днів, а з червня - третя тривалістю також 60 днів.

Мобілізація буде проведена на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва.

Буде здійснюватися призов військовозобов'язаних, резервістів і поставка транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, інших військових формувань України в обсягах, визначених мобілізаційним планом з урахуванням резерву.

Крім того, згідно з указом, у період з 18 березня по 1 травня буде проведена демобілізація військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період згідно з указом президента від 17 березня 2014 року.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала указ президента про часткову мобілізацію 15 січня 2015 року.