Порошенко дав громадянство грузинці з МВС

Президент Петро Порошенко дав громадянство грузинці Катерині Згуладзе-Глуксманн, що претендує на посаду першого заступника міністра внутрішніх справ України
Depo.Влада
14 грудня 2014 10:04
ФОТО: depo.ua
Порошенко дав громадянство грузинці з МВС
Порошенко дав громадянство грузинці з МВС

Про це ДеПо повідомили в прес-службі глави держави.

Відповідний указ президент підписав вчора під час зустрічі з нею в Києві. Президент особливо відзначив, що прийняття до громадянства Згуладзе становить державний інтерес для України.

«Я, як президент, дуже розраховую на вас, на те, що ваша унікальна роль в уряді дозволить реформувати систему Міністерства внутрішніх справ радянського типу в європейську систему МВС», - сказав Порошенко.

Він сподівається, що після реформ українські інспектори ДАІ не будуть брати хабарі, як це вдалося зробити в Грузії, буде налагоджена ефективна робота МРЕВ, зокрема щодо технічних оглядів, забезпечена прозорість роботи внутрішньої безпеки.

Порошенко запевнив у тому, що в української влади «присутня тверда політична воля провести тотальну трансформацію країни».

Катерина Згуладзе подякувала йому за честь стати громадянкою України. «Я буду працювати для України, в Україні і за Україну. Для мене це - не продовження роботи в Грузії. Це - нова країна, новий проект, і це буде українська реформа», - підкреслила вона.

Як повідомляв ДеПо , раніше Катерина Згуладзе звернулася з проханням про надання їй громадянства України. Згуладзе протягом декількох років працювала заступником міністра внутрішніх справ Грузії, а також виконувала обов'язки міністра.