Порошенко дав добро на запуск антикорупційної «гільйотини»

Діяльність антикорупційного бюро планується запустити до 14 січня 2015 року
Depo.Влада
24 грудня 2014 20:29
ФОТО: depo.ua
Порошенко дав добро на запуск антикорупційної «гільйотини»
Порошенко дав добро на запуск антикорупційної «гільйотини»

Про це президент України Петро Порошенко сказав на засіданні Національної ради з реформ, передає depo.ua з посиланням на «Українську правду».

«Діяльність Антикорупційного бюро передбачена в меморандумі співпраці з МВФ, тому ми не можемо відкладати запуск цього найважливішого процесу», - заявив Порошенко.

«У всіх величезні очікування від старту низки антикорупційних проектів. Вони дуже важливі, але ще раз висловлюю своє переконання, доведене світовою практикою, - боротися потрібно не тільки з корупцією, але і з її причинами», - сказав президент.

Він додав, що є країни, де за корупцію виносяться смертні вироки, але це не рятує ситуацію.

«Люди гріховні за своєю природою, але якщо немає спокуси - немає гріха, тому зараз потрібно антикорупційну боротьбу проводити в тому числі в напрямку дерегуляції. Чим менше регуляторних органів, тим менше підстав для того щоб давати хабарі», - вважає Порошенко.

«Це буде непросто. Всі регулятори неодноразово звітували про те, що вже нічого скорочувати. Як людина, яка має відношення до реального сектору економіки, можу сказати, що це неправда. Легше бізнесу не стало», - зазначив він.

«Ви, Айварас, (звертається до міністра економічного розвитку Айвараса Абромавічуса) лякали всіх гільйотиною. Прошу запускати цю гільйотину відразу. Народ це привітає», - додав президент.

Нагадаємо, що раніше міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус заявив, що бюрократичні наглядові органи в Україні тепер будуть доводити свою необхідність. Якщо не доведуть - їх просто ліквідують. Другий етап Абромавічус назвав «гільйотиною».