Порошенко чекає від ЄБРР збільшення інвестицій в Україну

У рамках перебування на щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті
Depo.Влада
22 січня 2016 17:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу українського президента.

Глава Української держави відзначив, що ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні, та подякував за послідовну потужну підтримку нашої держави.

Чакрабарті запевнив, що Європейський банк реконструкції і розвитку і надалі залишатиметься надійним партером України у проведенні реформ, зокрема в енергетичному секторі, в банківській системі, боротьбі з корупцією.

Співрозмовники відзначили важливість приватизації державних підприємств в Україні.

"Ми очікуємо розширення портфеля проектів ЄБРР для розвитку громадського транспорту, енергетики та комунальної інфраструктури", – підкреслив Порошенко.

Співрозмовники відзначили ключову роль Європейського банку реконструкції та розвитку в проектах, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Глава держави запросив президента ЄБРР відвідати Україну під час пам’ятних заходів з нагоди 30-річчя Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку у 2015 році профінансував в Україні 30 проектів загальною вартістю 1 млрд євро

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада