Порошенко чекає подань на звільнення заступників голови СБУ і Вовка (ВІДЕО)

Президент України Петро Порошенко до кінця дня чекає від тимчасово виконуючого обов'язки голови Служби безпеки України Василя Грицака подань на звільнення трьох заступників голови служби і начальника слідчого управління
Depo.Влада
19 червня 2015 17:40
ФОТО: depo.ua

Про це президент заявив під час нараді з керівниками силових відомств, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Петро Порошенко зазначив, що до кінця дня очікує від тимчасово виконуючого обов'язки голови СБУ подання про звільнення з посад першого заступника голови СБУ Юрія Артюхова, заступників голови СБУ Віталія Циганко і Віктора Ягуна і начальника слідчого управління СБУ Василя Вовка. Так само Василь Грицак має внести пропозиції Президенту щодо "серйозного кадрового зміцнення СБУ, яке забезпечить проведення реформи", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що вчора президент уже представив нового тимчасово виконуючого обов'язки голови спецслужби Василя Грицака.  При цьому він зазначив, що дуже незадоволений роботою СБУ, зокрема, в питанні боротьби з корупцією.