Порошенко анонсував низку судових процесів щодо Криму

Президент України Петро Порошенко анонсував низку судових процесів щодо Криму
Depo.Влада
24 січня 2016 20:23
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив під час інтерв'ю українським телеканалам, передає depo.ua.

Для обговорення кроків з деокупації півострова та повернення української влади і суверенітету до Криму наша держава запропонувала перемовини за участю провідних країн світу, організацій та країн-гарантів Будапештського меморандуму, повідомив Петро Порошенко.

"Щоб створити майданчик, формат, де ми це маємо обговорювати, Україна запропонувала абсолютно чіткі і прозорі пропозиції – там має бути Європейський Союз та Сполучені Штати Америки, до цього повинні залучитися країни-гаранти Будапештського меморандуму. Назвати цей формат можна "Женева+" і негайно розпочати консультації з організації цього процесу", - наголосив Глава держави.

За його словами, йдеться про звільнення незаконно заарештованих кримських татар та забезпечення дотримання прав кримськотатарського народу, дорожню карту програм з деокупації Криму, яка серед іншого має включати забезпечення міжнародного тиску, у тому числі через санкції, судові процеси.

Президент повідомив, що вже найближчим часом Україна та підприємства, які понесли збитки внаслідок окупації Криму, подадуть низку судових позовів.

"Україна і ті підприємства, які ми будемо супроводжувати, будуть забезпечувати судовий захист державних інтересів України по багатьох конвенціях, які ми представимо в різних міжнародних судах", - повідомив Петро Порошенко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада