Порошенко анонсував на понеділок офіційне подовження санкцій проти Росії

Завтра, 21 грудня, буде офіційно оголошено про продовження ще на півроку санкцій проти країни-агресора Росії за невиконання Мінських угод.
Depo.Влада
20 грудня 2015 23:02
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба президента, про це заявив Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу "Інтер", передає depo.ua.

"У п'ятницю Рада ЄС прийняла рішення про безумовне продовження санкцій до 31 липня 2016 року - це формат єдності ЄС і солідарності з Україною", - сказав Пjhjityrj і додав, - "у понеділок в Брюсселі буде офіційне оголошення цього важливого для України рішення".

Він нагадав, що Мінські угоди - це формат світової, глобальної підтримки, як мотивація для країни-агресора виконати всі без виключення положення, починаючи від припинення вогню, і завершуючи виведенням окупаційних військ з нашої території і повернення українського контролю над неконтрольованою ділянкою кордону.

"Починаючи від звільнення заручників, включаючи Надію Савченко, Олега Сенцова та інших, і завершуючи політичними процесами щодо повернення українського суверенітету над окупованими територіями", - наголосив Порошенко.
"Якщо цього не робиться - є санкції", - констатував він.

Глава держави зазначив, що Росія проводила активну роботу, спрямовану на те, щоб розколоти єдність Європейського Союзу і скасування автоматичного продовження санкцій. Саме тому, зауважив Петро Порошенко, значна частина його переговорів була присвячена питанню "безумовного, без обговорення, продовження санкцій проти Російської Федерації як інструмента відповідальності за невиконання Мінських угод".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада