Порошенко: Офшорного скандалу не було, політичні перспективи сина та нульовий прогрес на Донбасі

Сьогодні президент Петро Порошенко провів велику двогодинну прес-конференцію
Depo.Влада
3 червня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua
Порошенко: Офшорного скандалу не було, політичні перспективи сина та нульовий прогрес на Донбасі
Порошенко: Офшорного скандалу не було, політичні перспективи сина та нульовий прогрес на Донбасі

17:11 На Донбасі з'явилися нові підрозділи російського спецназу, - Порошенко

Росія використовує схід України для випробування своїх новітніх видів озброєнь

"Росія використовує схід України, агресію, військові дії як полігон для випробування своїх новітніх видів озброєнь, засобів радіоелектронної боротьби, засобів комунікації, засобів продавлювання наших систем артилерійської розвідки", - сказав президент.

За словами Порошенка, в українській армії була посилена розвідка, посилені засоби захисту і технічне оснащення.

Крім того, за його словами, на окупованих територіях Донбасі з'явилися нові підрозділи російського спецназу.

"За даними розвідки, там з'явилися нові підрозділи російського спецназу. У мене ці документи розвідки на столі, відомо назву бригади, кількість. Дані щодо місця дислокації цих підрозділів передані міжнародним партнерам України", - сказав президент.

16:55 Порошенко: Мій син не буде ні прем'єром, ні президентом

Президент Петро Порошенко гарантує, що його син не "підсидить" його у президентського крісла

"Я зустрічався з прем'єр-міністром Канади Трюдо, він син прем'єр-міністра, зустрічався з прем'єр-міністром Японії - він син прем'єр-міністра", - заявив Порошенко.
"Але я вам скажу, - продовжив він, - мій син не буде, ані президентом, ані прем'єром. більше того, він навіть навряд чи захоче знову балотуватися в Раду".

16:52 Порошенко дав зрозуміти, що журналістам не варто повторювати бздури Ляшка і Тимошенко

Президент України Петро Порошенко вкотре заявив, що меморандум з МВФ не підписаний, а "безвідповідальні політики" поширюють неправдиву інформацію

"Безвідповідальні політики поширюють те, що не відповідає дійсності, а відповідальні журналісти це повторюють. ну, звідки ви взяли, що меморандум з МВФ підписаний президентом..." - обурився Порошенко.

16:46 Порошенко подав кандидатури членів ЦВК в Раду

Президент Петро Порошенко підписав листа з кандидатурами членів Центрвиборчкому та направив його в парламент

"Є приємна новина відносно Центрвиборчкому - місця там не вакантні, закон зобов'язує мене внести кандидатури через місяць після відставки попереднього складу. Перед прес-конференцією я підписав листа на Верховну Раду з внесення кандидатур до складу Центрвиборчкому, я думаю, що ви це побачите у парламенті - ми провели консультації з фракціями, але подає президент, і я це зробив", - сказав глава держави.

16:37 Порошенко про обмін Савченко: Не існує таємних протоколів "сіонських мудреців"

Президент Петро Порошенко спростував інформацію про те, що в процесі переговорів про звільнення Надїі Савченко йшлося про обмін льотчиці не на ГРУшників, а на певні території

"Це повна нісенітниця. Як ви собі уявляєте, щоб мені президенту України ставили питання, або я міг обговорювати якісь територіальні вимоги. Я хочу спростувати це і можу сказати, що не відповідає дійсності інформація що ніби то існують якісь таємні протоколи сіонських мудреців, які супроводжують звільнення Надії Савченко. Наголошую відповідально, все відбувалось конфіденційно, тому що порушення конфіденційності могло перешкодити звільненню Надії. Ми можемо обговорювати (з Росією) територіальні питання лише стосовно часу, алгоритму звільнення українських територій і відновлення українського суверенітету", - сказав він.

16:28 Порошенко до журналістів зі списку "Миротворця": Не їздіть через той кордон

В Україні журналістам нічого не загрожує

Зокрема, відповідаючи на питання щодо скандалу навколо списку акредитованих в "ДНР" журналістів, оприлюднених на сайті "Миротворець", Порошенко зазначив: "Я казав раніше, і повторю ще раз - в Україні журналістам нічого не загрожує".

"Не бачу тут ніяких загроз. Ми маємо врегулювати це питання, не їздіть через той кордон. Якщо потрібна акредитація в Україні, це буде зроблено", - додав Порошенко.

16:09 Порошенко не бачив "чорну бухгалтерію ПР" і не буде її коментувати

Президент України Петро Порошенко бачив "чорун бухгалтерію Партії регіонів" тільки в ЗМІ

"Цих документів я не бачив. Точніше, бачив, але тільки на шпальтах "Української правди", і коментувати ці документи не буду", - заявив Порошенко.

На його думку, екс-заступник голови СБУ Трепк "як кадровий працівник СБУ, отримавши ці документи, мав порушити кримінальну справу, якщо він два роки цього не робив.... я дуже хочу, щоб це було не так".

також на думку Порошенка, опилюднивши документи, Трепак повів себе як політик, а не як кадровий офіцер СБУ.

15:56 Порошенко розповів, чим віддячив лідерам фракцій за судову реформу

Президент України Петро Порошенко сьогодні обдзвонив лідерів майже усіх фракцій аби подякувати за вчорашнє голосування

"Я сьогодні передзвонив Бойку, Хомутінніку, Бурбаку, подзвонив Тимошенко, Ляшку не дзвонив аби подякувати за голосування за судову реформу", - заявив Порошенко.

15:46 Порошенко: Прогрес переговорів по Донбасу нульовий

Переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі не просуваються
"Прогрес по донбасу майже нульовий", - заявив Порошенко, відповідаючи на питання про імовірність виборів на Донбасі.

"Навпаки, - додав він, - зараз відбувається загострення оперативного становища. Чи можуть бути проведені вибори за таких обставин? Можуть. тільки їх проведе окупант і ми їх не визнаємо".

15:41 Порошенко: Ніякого офшорного скандалу не було

За його словами, "ніякого офшорного скандалу не було, було журналістське розслідування".

Порошенко також вкотре зазначив, що журналісти виявили факт реєстрації компанія для виведення грошей, але це не відповідає дійсності.

"Компанія не мала банківського рахунку, ніяких переказів не було і не могло бути, компанія не могла використовуватися ні для мінімізації податків ні інших речей", - зазначив Порошенко.

За його словами, "компанія була створена з однією метою - передачі компанію в сліпий траст аби відділити владу від бізнесу". "Інформація про те, що були переведені гроші не відповідала дійсності", - додав президент.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада