Порошенко - індонезійським інвесторам: Наші "двері" та серця відкриті для вас

Президент Петро Порошенко в рамках державного візиту в Індонезію провів зустріч з представниками індонезійського бізнесу
Depo.Влада
7 серпня 2016 09:28
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби українського президента, передає depo.ua.

Глава держави зазначив, що Індонезія є важливим торговим партнером України в Південно-Східній Азії. Петро Порошенко відзначив значний ріст товарообігу між країнами, додавши, що більшість товарів (близько 80%) йде з сільського господарства.

"Радий бачити таку велику кількість представників українського та індонезійського бізнесу на форумі. Це демонструє, наскільки є значним потенціал співпраці між країнами", - наголосив Порошенко.

Президент відзначив плідність переговорів з керівництвом Індонезії, нагадавши, що в Джакарті було підписано документи, зокрема щодо співпраці в оборонному секторі, в сфері сільського господарства та візової лібералізації. За словами глави держави, відбулися продуктивні переговори щодо можливості виробництва енергетичного обладнання. Значний потенціал співпраці є у фармацевтичному секторі, додав президент.

"Маємо якомога скоріше наші унікальні можливості використати для розширення співробітництва", - зазначив Порошенко.

Глава держави проінформував про процес реформування України, зокрема в сфері боротьби з корупцією, в побудові нової судової системи, в сфері дерегуляції та децентралізації.

Окремо президент звернув увагу на можливості, які відкриваються завдяки Угоді між Україною та ЄС про зону вільної торгівлі. "Україна має стати майданчиком для доступу на європейський ринок для Індонезії. І в той же час ми вважаємо Індонезію майданчиком на великий азійський ринок", - зазначив глава держави.

Враховуючи безпекову ситуацію у світі, президент назвав перспективною сферою співпраці військово-оборонний сектор.

Петро Порошенко нагадав, що президент України не відвідував Індонезії близько 20 років. "Тому після цього візиту та зустрічей наші країни та громадяни стануть ближчими. Наші "двері" та серця відкриті для вас. Ми вас чекаємо", - резюмував президент.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, президент Петро Порошенко повідомив, що під час переговорів з президентом Джоко Відодо було домовлено про початок консультацій щодо зони вільної торгівлі між Україною та Індонезією

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада