ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенка закликають підписати новий закон щодо контрактників

ГО  "Юридична сотня" закликає президента підписати закон, який унормовує питання контрактів до кінця особливого періоду і на який чекають військовослужбовці, які набули право на звільнення з військової служби ще у 2017 році

Depo.Влада
16 травня 2018 17:40
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні сторінці громадської організації у Facebook, передає Depo.ua.

"Закликаємо Петра Порошенка підписати закон 6052. На цей закон чекають тисячі військовослужбовців, які набули права на звільнення з військової служби ще у 2017, проте у 2018 досі не можуть звільнитися. 6052 було прийнято 5 квітня, направлено на підпис Президенту 23 квітня", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що закон, в першу чергу, вирішує питання контрактів до кінця особливого періоду: "Він, нарешті, вносить чітке розуміння щодо того, хто і коли може звільнятись зі Збройних сил України".

Крім того, закон надає можливість залишатись на військовій службі військовослужбовцям, які отримали травми, поранення чи інші ушкодження здоров'я під час участі в бойових діях - йдеться лише про осіб, стан здоров'я яких дозволяє виконувати службові обов'язки відповідно до займаної посади, що підтверджується медичним висновком.

Також закон підвищує вік вступу до військових вищих навчальних закладів до 30 років.

Нагадаємо, відповідний законопроект №6052 було ухвалено 27 лютого 2018 року у першому читанні та за основу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада