Порошенко сказав, коли чекати рішення щодо обміну Савченко

Президент України Петро Порошенко не очікує жодних рішень щодо обміну Надії Савченко на російських ГРУшників до початку квітня, коли вступить у силу так зване рішення суду Донецька Ростовської області
Depo.Влада
23 березня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua

Про це Порошенко заявив сьогодні під час візиту до Харкова, передає depo.ua.

"Суда не було, ми визнаємо лише позицію, як справжній суд.
Герой України, нардеп, офіцер ЗСУ та член ПАРЄ має бути повернута в Україну з точки зору закону, міжнародного права і 6-го пункту Мінських домовленостей", - прокоментував президент вчорашнє російське судилище. 

"Вчора я ноголосив, сьогодні підтверджую, що задля цього (обміну Савченко, - ред.) я готовий використати конституційні повноваження президента, щоб забезпечити обмін, про який говорили представники російської сторони. Щодо графіка, я не чекаю жодних рішень до вступу в силу так званого рішеня суду. Мені здається, що це має бути в перших числа квітня. Ми не маємо гаяти жодного дня. Як тільки це відбудеться, Надя негайно має бути повернута в Україну", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 22 березня суд Донецька Ростовської області присудив українській льотчиці та народному депутату Надії Савченко 22 роки колонії загального режиму. Суд визнав Надію Савченко винною за всіма пунктами звинувачення. Російські прокурори вимагали для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Після оголошення вироку президент України Петро Порошенко виступив із заявою, в якій оголосив про готовність видати Росії в обмін на Савченко двох російських військовослужбовців, затриманих в Україні.

Порошенко також попередив, що причетних до переслідування українських заручників на Росії чекають санкції

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада