Порошенка просять призначити генпрокурором Сакварелідзе

На сайті президента України Петра Порошенка з'явилася петиція про необхідність призначити Давида Сакварелідзе генеральним прокурором
Depo.Влада
30 березня 2016 05:51
ФОТО: depo.ua

У тексті петиції йдеться: "З огляду на ситуацію і опір старих працівників прокуратури - єдиним правильним рішенням є призначення генпрокурором Давида Сакварелідзе і повне переформатування генпрокуратури! Шокіна і всю шоблу ( іншого слова для них нема) - у відставку. З подальшим розбором їх польотів. Сакварелідзе - зелене світло для введення нових кадрів і чистку рядів", передає depo.ua.

На даний момент петиція набрала 639 підписів з необхідних 25 000. До закінчення її дії залишилося 92 дні.

Нагадаємо, що Віктор Шокін звільнив Сакварелідзе вчора, 29 березня, перед своєю відставкою "за порушення прокурорської етики". Минулого тижня Сакварелідзе зібрав біля ГПУ своїх підлеглих, які займалися справою "діамантових прокурорів" через тиск на них. 

Зазначимр, колишній заступник генерального прокурора – прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе повідомив раніше, що зустрівся з президентом України Петром Порошенком і обговорив з ним наказ Віктора Шокіна щодо його звільнення. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада