Порошенка просять не звільняти головного спецпризначенця Кривоноса

На сайті президента України збирають підписи під петицією на підтримку головного спецпризначенця України - начальника управління спеціальних операцій Сергія Кривоноса
Depo.Влада
1 грудня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив координатор волонтерської організації "Повернись живим" Віталій Дейнега, передає depo.ua.

Порошенка просять не звільняти головного спецпризначенця Кривоноса - фото 1

За його словами, мета петиції - не допустити відсторонення Кривоноса від командування силами спецоперацій і домогтися умов, за яких він зможе довести до кінця проект перетворення українських загонів спецпризначення у повноцінні і сучасні ССО.

"Кривонос - людина з крутим і прямолінійним характером, він не дає і не бере хабарів, він дослужився від рядового до начальника сил спеціальних операцій. Він є прихильником створення ССО за західним зразком, до якого нас підводять західні партнери, а не схрещування "бульдога з носорогом" (десантників і загонів спецпризначення), як цього спочатку хотіли наші генерали, котрі не нюхали пороху", - написав Дейнега.

Зазначимо, що Кривоніс очолює ССО з жовтня 2014 року. Дейнега стверджує, що його намагаються замінити на більш зручну і дипломатичну людину.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.