Порошенка просять легалізувати марихуану

В Україні стартував збір підписів на підтримку легалізації марихуани
Depo.Влада
10 березня 2016 16:33
ФОТО: depo.ua

Відповідна петиція опублікована на сайті Президента Петра Порошенка, передає depo.ua.

Наразі ініціативу підтримали трохи більше 400 осіб.

"У зв’язку з тим, що в Україні за неофіційними даними марихуану вживають від 2 до 5 мільйонів людей, їхню думку не можна не враховувати. Ці люди мають мати право на зберігання певної кількості марихуани для власного вживання", – зазначають автори петиції.

Вони також додають, що такий крок матиме одразу кілька позитивних наслідків. Одним з них є виведення з "тіні" понад мільйона доларів США, які можна заробити на легалізації наркотику.

Іншим аргументом на користь марихуани, на думку авторів, є її безпечність у порівнянні з алкоголем та тютюном.

"70% усіх смертей в Україні були спричинені серцево-судинними захворюваннями. Ні для кого не секрет, що більша частина з цих людей пішла з життя у зв’язку з надмірним вживанням алкоголю. Україну вбиває алкоголь. Це знають всі, а і він досі легальний, дивно", – мовиться у тексті петиції.

Також автори петиції згадали і про медичну важливість речовини. "Марихуана є не тільки болезаспокійливим засобом, але і допомагає лікувати хвороби. А саме безсоння і хронічні нейропатичні болі, ВІЛ-інфікованим вона допомагає зменшити біль набагато ефективніше, ніж будь-які таблеки або капсули. Також науково доведено, що марихуана стимулює зменшення росту ракових пухлин, або її знищення, без побочних ефектів", – зазначили у петиції.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада