Популіст дня: Яценюк звинуватив сам себе у провалі сумнівного проекту "Стіна"

Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк визнаний головним популістом дня за те, що звинуватив владу у недофінансуванні його проекту "Європейський вал"
Depo.Влада
19 вересня 2016 16:26
ФОТО: depo.ua
Популіст дня: Яценюк звинуватив сам себе у провалі сумнівного проекту "Стіна"
Популіст дня: Яценюк звинуватив сам себе у провалі сумнівного проекту "Стіна"

Номінувала політика група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає depo.ua.

"Протягом останніх 1,5 року існує суттєве недофінансування цього проекту. Він відповідає кращим показникам аналогічних проектів, які зараз будуються на Заході... Ми не відступимо від того, щоб між країнами був держкордон, він буде побудований. Поки що через відсутність коштів, за даними ДПСУ, цей проект реалізований тільки на 12%", - сказав Яценюк під час брифінгу.

Екс-прем'єр також заявив, що критикують цей проект тільки ті, хто не хоче, щоб Росію й Україну розділяв кордон.

"Іноді краще жувати, аніж говорити. Цей рекламний слоган жуйки мали б взяти на озброєння "фронтовики", які нині оголосили війну критикам "стіни Яценюка". По-перше, виправдовуючись і перекладаючи провину на інших, вони ще більше привертають увагу до проблеми. По-друге, Яценюк зміщує акценти – проблема не в тому, щоб існував добре обладнаний держкордон з Росією, і не в особах критиків, а в сумнівності самого проекту "Стіна" за умови відсутності візового режиму з РФ, за наявності контрабанди й корупції на митницях, які жодна сітка чи яма не зупинить. Краще за ті кошти поставили б відеокамери на митницях. По-третє, Арсенію Петровичу, чий уряд керував країною ще зовсім недавно, не личить бути популістом і шукати винних деінде. Це Юлія Тимошенко ще може сподіватися на коротку пам’ять виборця, Яценюк же – живий класик", - наголосили "антипопулісти".

Нагадаємо, в рамках плану "Стіна" планувалося побудувати близько 2 тисяч кілометрів українсько-російського державного кордону. Протягом трьох років на облаштування кордону необхідним фортифікаційним обладнанням уряд мав витратити понад 4 млрд грн.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада