Популіст дня: Сенченко, що звинуватив команду Порошенка в спробі нажитися на Євробаченні

Член політради партії "Батьківщина" Андрій Сенченко визнаний головним популістом дня за те, що, реагуючи на оголошення Києва місцем проведення Євробачення-2017, заявив про намір команди президента Петра Порошенка організувати на пісенному конкурсі "грандіозний розпил"
Depo.Влада
9 вересня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua
Популіст дня: Сенченко, що звинуватив команду Порошенка в спробі нажитися на Євробаченні
Популіст дня: Сенченко, що звинуватив команду Порошенка в спробі нажитися на Євробаченні

Номінувала його група "Антипопулісти" на своїй торінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Увага! Слідкуйте за руками, готується грандіозний "розпил"! Євробачення-2017 – це, звичайно, не Євро-2012, але в наш важкий час... У номінації "Пустотливі руки" найбільші шанси на перемогу у "команди Порошенка", – написав Сенченко на своїй сторінці у мережі "Фейсбук".

Антипопулісти не сумніваються, що  цьому політику добре відомо, що проведення Євробачення-2016 обійшлося  Швеції у 9 млн. євро, тобто порівнювати масштаби організації цього пісенного конкурсу із континентальною футбольною першістю, м’яко кажучи, некоректно.  Крім того, зазвичай бюджетні витрати держав на проведення Євробачення складають менше половини суми, решта – кошти спонсорів, а близько 40% від загального кошторису припадає на Європейську мовну спілку, що контролює витрачання кожного центу.

"Утім, замість того, щоб вчергове наголосити на важливості для міжнародного іміджу України від прийому престижного міжнародного конкурсу, котрий, між іншим, забезпечила цьогорічна перемога його кримської землячки Джамали, Сенченко вирішив позмагатися у дешевому популізмі із метрами жанру. Такими, як одеський губернатор Міхеїл Саакашвілі та мер Дніпра Борис Філатов, які також попіарились на темі Євробачення-2017 на повну", - констатували анти популісти. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада