Популіст дня: Ляшко, який вимагає оприлюднити підписаний меморандум з МВФ

Популістом дня став лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який вимагає оприлюднити підписаний меморандум з МВФ
Depo.Влада
16 вересня 2016 18:06
ФОТО: depo.ua
Популіст дня: Ляшко, який вимагає оприлюднити підписаний меморандум з МВФ
Популіст дня: Ляшко, який вимагає оприлюднити підписаний меморандум з МВФ

Номінувала його група "Антипопулісти" на своїй торінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Вчергове звертаюся до Президента Порошенка і прем'єра Гройсмана невідкладно оприлюднити підписаний ними Меморандум з МВФ. Українці мають право знати, як влада вирішує їхні долі і майбутнє України. У випадку відмови оприлюднити цей документ фракція Радикальної партії з наступного пленарного тижня почне блокування трибуни парламенту і пропонуємо всім інших демократичним опозиційним силам долучитися до нашого протесту", - гнівно написав Ляшко на партійному сайті.

Вже давно зникла з політичного обрію Наталя Вітренко, ніде не відсвічує Петро Симоненко, які жахали українців Міжнародним валютним фондом, а їх справа живе. Нішу лівих популістів намагаються наввипередки зайняти Юлія Тимошенко й Олег Ляшко. Вони обоє добре знають, про що йдеться у Меморандумі, адже Юлія Володимирівна на посаді прем'єр-міністра брала кредити в МВФ, а Ляшко, будучи депутатом БЮТ, її за це не засуджував. Основні підходи Фонду при наданні позичок є незмінними, корелюються лише кроки виконання вимог та їхні терміни. Також добре відомо, що Меморандум про співпрацю оприлюднюється і без заклинань Ляшка чи ще когось.

До речі, ніхто не чув від Олега Валерійовича гнівних тирад на адресу Тимошенко після того, як влітку 2011 року WikiLeaks опублікував депеші посольства США, в яких йшлося про обман, до якого вдавалася екс-прем’єрка, щоб отримати кредит МВФ. Нині ж донори чітко пояснили, навіщо виділяють нам мільярд: Україна проявляє ознаки відновлення, незважаючи на складні зовнішні умови й важку економічну кризу, інфляція швидко сповільнюється, валові міжнародні резерви та банківські депозити зросли. Інакше кажучи, гроші кредиторів уряд використовує на структурні реформи, а не на проїдання, як це було за дореволюційних урядів, в тому числі й за урядування Тимошенко.

Ляшко лякає блокуванням парламентської трибуни, а нікому не страшно. Його трупа з 21 актора в радикально дорогих костюмах просто хоче влаштувати в Раді ще одні протестні посиденьки для телекамер. От і весь сенс чергового приступу ляшкового "хлопоманства".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада