Популіст дня: "Борець" із закриттям шкіл Юрій Бойко

Лідер "Опозиційного блоку" Юрій Бойко вирішив боротися із закриттям шкіл та "неправильною" децентралізацією
Depo.Влада
15 вересня 2016 17:40
ФОТО: depo.ua

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Ситуація довкола школи у селі Товща – це класичний приклад, як не потрібно проводити децентралізацію, про яку так багато говорить уряд і нинішня влада. Рішенням районної ради навчальний заклад закрили, не поставивши до відома громаду. Тепер люди змушені возити дітей до сусідніх сіл по бездоріжжю, а це довго, далеко і небезпечно. Після цього село просто встало на диби, навіть дорогу перекривали. Але їх вперто не хочуть чути. Закривати школи без відома громад – не припустимо. Потрібно навпаки – впроваджувати політику підтримки шкіл та громадян у нинішній непростий для людей час", - цитує слова Юрія Бойка, сказано на Житомирщині, сайт "Опозиційного блоку".

Схоже, у пана Бойка коротка пам’ять. Ініціатором закриття малочисельних шкіл був соратник Віктора Януковича та колега Бойка в уряді Миколи Азарова Дмитро Табачник. А коли його соратниця по ПР Ганна Герман висловилася за введення мораторію бодай на закриття україномовних шкіл на сході і російськомовних на заході країни, Табачник відрізав: "Від будь-яких мораторіїв діти не народжуються. Шкіл буде менше". І думка громади тоді не враховувалася.

Що ж до бездоріжжя, то колишньому "регіоналові" варто було б спитати про це у свого однопартійця Юрія Павленка, який керував Житомирською областю за часів Ющенка. А під час поїздки на Житомирщину стояв поруч. Спитав би у нього строго, як справжній лідер опозиційної сили: "Чому, Юро, через твою бездіяльність мешканці села Товща мусять гецати по розбитих дорогах", - написали антипопулісти.

 Більше новин політики читайте на Depo.Влада