Попов виклав свою версію "зачистки" Майдану і каже, що його використали "в темну"

Екс-глава КМДА Попов виклав свою версію розгону Євромайдану і допускає, що його використали "в темну"
Depo.Влада
18 квітня 2015 09:17
ФОТО: depo.ua
Попов виклав свою версію "зачистки" Майдану і каже, що його використали "в темну"
Попов виклав свою версію "зачистки" Майдану і каже, що його використали "в темну"

Про це він сказав в прямому ефірі "Шустер Live", передає depo.ua.

"Я хочу повторити, що мої дії, як я собі на той момент представляв, не пов`язані з порушенням  закону.  Можливо, за моєю спиною, втемну мене використали. Я чекав, що слідство це скаже. В 40 томах справи я відповіді не знайшов", - сказав Попов.

Він також виклав свою версію того, що відбувалося в ніч на 30 листопада 2013 року, коли "Беркут" розігнав студентський Євромайдан.

"Дійсно у міста була проблема - підготовка до Нового року і завезення останньої частини конструкції, тому що перша частина вже була завезена. Тривав монтаж і ялинки, і ковзанки, облаштування ярмарки. Ці роботи вже велися. Щоб продовжити роботи, потрібні були ці конструкції. Виходячи з ситуації, що складалася, було видно, що 29 листопада за численними заявами політиків було так: з одного боку, закінчується студентський Майдан. З іншого - з 1 грудня знову будуть громадські рухи, які знову могли б привести людей на Майдан.

Було зрозуміло , що найбільш сприятливим днем ​​є 30 число - між 29-м і 1-м. Тому, коли мені зателефонував (екс-секретар РНБО Андрій - ред.) Клюєв і сказав вдень 29 листопада, щоб готуватися, тому що сьогодні можна буде завезти ялинку,  я поставився до цього нормально, тому що це було логічно. З іншого боку, перед обідом, наскільки я пам'ятаю, з Прибалтики (екс-глава Національного банку України Сергій - ред.) Арбузов дав сигнал про те, що очевидно все-таки щось буде підписано. Я десь близько обіду навіть запросив працівників комунальних підприємств, і зокрема Міськсвітла, і хотів доручити світлову ілюмінацію, щоб це святково відзначити", - розповів Попов.

"Увечері, коли до мене прийшов (екс-заступник секретаря РНБО Володимир - ред.) Сівкович. Був дзвінок Клюєва про те, що він буде точно знати, коли ситуація буде сприятливою і можна буде завезти ці конструкції, коли це можна зробити без конфлікту. Я довіряв і Сівковичу, і Клюєву, бо до них стікалася вся інформація. Коли мені Сівкович сказав, що на Майдані зараз така ситуація, що всі роз'їхалися, комунальні служби поїхали виконувати ту роботу, яку і завжди", - сказав  екс-глава КМДА.

При цьому він заявив, що якби можна було все повернути назад, то він, напевно подав би у відставку. 

Попов також повідомив, що у нього немає підписки про невиїзд і запевнив, що нікуди тікати з міста не збирається. 

 

Мітки: Попов