Поплічники Жириновського вимагають заборонити Зеленському в’їзд до Росії

Депутати від ЛДПР у російській Держдумі просять главу МЗС Росії Сергія Лаврова включити актора Володимира Зеленського до список осіб, яким заборонений в'їзд на територію держави
Depo.Влада
29 лютого 2016 13:47
ФОТО: depo.ua

Парламентарі Михайло Дегтярьов і Олександр Курдюмов в листі мотивували своє прохання тим, що "актор і продюсер Володимир Зеленський регулярно морально і матеріально підтримує каральну операцію, організовану ЗСУ на території Донбасу", повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Неучасть Зеленського в ухваленні політичних рішень проти Росії і наших співвітчизників за кордоном не повинна звільняти його від відповідальності за пропаганду людиноненависницьких і русофобських поглядів і публічну підтримку військових злочинів", - вважають депутати.

Соратники Жириновського кажуть, що "до вороже налаштованих до Росії іноземних осіб, які впливають на формування зовнішньої політики і громадської думки в своїх країнах, найбільш оптимальною формою впливу є заборона їм в'їжджати в нашу країну".

"У 2015 році був складений список з 89 високопоставлених державних і громадських діячів Євросоюзу, яким заборонений в'їзд в Росію, в ролі відповіді на персональні заборони для громадян Росії, запроваджені ЄС", - нагадують ліберал-демократи.

У листі також нагадується, що протягом останніх двох років в ЗМІ періодично виникала інформація про приїзд до Росії виконавця головних ролей у фільмах "8 нових побачень" і "8 кращих побачень" Володимира Зеленського. І найближчий його візит в Москву мав відбутися 24 лютого, однак був скасований.

Нагадаємо, що в Держдумі Росії вже попросили генерального прокурора Росії Юрія Чайку і голову Слідчого комітету Олександра Бастрикіна розібратися з фільмом "8 кращих побачень", одну з головних ролей в якому зіграв Зеленський. Однак в Мінкульті відмовилися від такого кроку

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада