Попередження Буджуровій виніс прокурор-зрадник, що вів "справу Луценка"

Застереження про екстремістську діяльність кримськотатарській журналістці Лілі Буджуровій виніс так званий "заступник прокурора Сімферополя" Олександр Шкитов
Depo.Влада
31 травня 2016 05:28
ФОТО: depo.ua

Шкитов в 2013 році підтримував державне обвинувачення в суді у справі нинішнього Генерального прокурора України Юрія Луценка, передає depo.ua з посиланням на "Центр журналістських розслідувань".

До окупації Криму Олександр Шкитов обіймав посаду прокурора відділу підтримання державного обвинувачення в судах Генеральної прокуратури України.

У червні 2013 року в судовому засіданні, яке проходило за відсутності слідчого, Луценко заявляв про відвід прокурору Шкитову, назвавши його "гопником в погонах".

"Тоді у мене є відвід прокурору, який вважає, що рішення суду виконувати необов'язково. З нього треба зняти погони і вигнати під зад з цього приміщення", - говорив Луценко.

Олександр Шкитов не числиться в списках Генеральної прокуратури України серед прокурорів-зрадників, яким повідомлено про підозру у державній зраді та які оголошені в розшук.

Однак профіль Шкитова є на сайті центру "Миротворець", де він значиться зрадником Батьківщини.

Нагадаємо, 30 травня російська окупаційна влада попередила кримськотатарську журналістку Лілію Буджурову, що може розцінювати її діяльність як екстремістську.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада