Пономарьов розповів, як Кадиров прогнав за крадіжки потенційного посла Росії в Україні

Опозиційний екс-депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов прокоментував кандидатуру Михайла Бабича на посаду посла Росії в Україні
Depo.Влада
29 липня 2016 13:58
ФОТО: depo.ua

Свій коментар він дав журналістам в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

На прохання журналіста прокоментувати особу Михайла Бабича екс-депутат сказав:

"Це одна з найбільш похмурих фігур російської політики, я не знаю чи може бути призначення гірше ніж це. Напевно, якби до вас призначили якогось Патрушева, наприклад, або Бортнікова, попереднього і нинішнього керівника ФСБ, це б і то було б менш небезпечно".

Також він додав: "Тому що пан Бабич, будучи військовим за освітою, є ще й великим бізнесменом, який зробив свої статки на розбазарюванні державних дотацій в Чечні. 

Він там був прем'єр-міністром, і звідти його вигнав Рамзан Кадиров за злодійство. Після цього він займався активно політичними технологіями. Також він стоїть за масовими фальсифікаціями виборів у російських регіонах".

"Призначення пана Бабича послом означає гарантоване шпигунське гніздо", - прогнозує він.

Пономарьов, закликав українське керівництво не давати згоду на такого посла.

Нагадаємо, 28 липня, Михайла Зурабова звільнили з посади посла Росії в Україні, яку він займав більше шести років.

Сьогодні з`явилась інформація про те, що кандидатура представника на Росії у Приволзькому федеральному окрузі Михайла Бабича на посаду посла Росії в Україні внесена на розгляд комітету Держдуми з міжнародних справ.

24 червня екс-депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов, єдиний хто не проголосував за анексію Криму Росією, отримав посвідку на проживання в Україні.

Довідка: Михайло Бабич зараз займає посаду повпреда президента в Приволзькому федеральному окрузі. Бабич — виходець з силових структур, служив в ВДВ і військах КДБ, а також керував корпорацією "Антей", недовгий час був помічником глави прикордонної служби ФСБ. З 2003 по 2011 рік був депутатом Держдуми.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада