Помста дезертирів: На що підуть силовики після обміну "беркутів"

Обмін полоненими з українського боку міг обійтися без передавання колишніх беркутівців
 

Помста дезертирів: На що підуть силовики…

Про це на своїй сторінці у Facebook пише політолог Вадим Денисенко, передає Depo.ua.

Чи можливий був обмін наших заручників без беркутів? Безумовно так. Тим більше, що це не обмін всіх на всіх, а, на жаль, всього лише чергова серія. В російських тюрмах є ще сотні наших в’язнів. І Путін сміється з нашої наївної ейфорії. Але всіх рідних і близьких тих, хто чекав роками своїх рідних, я хочу лише привітати. Цей обмін точно відбудеться, хоча сотні інших і далі чекатимуть своїх близьких.

Але давайте поговоримо не про тих, хто справді роками чекав цього моменту. Давайте поговоримо по тих, хто піариться на цьому. Є кілька речей, які є визначальними для тих, хто приймав ці рішення.

Перше: найбільший ворог влади не Путін, а збірний Порошенко (волонтер, патріот, просто той, хто не любить жарти кварталу).

Друге: ворогом є той, хто має власну точку зору. Іншу від провладної. Запам‘ятайте, принцип: "влада не помиляється", зараз стане одним із найголовніших на наступні, дай бог, лише місяці.

Третє, і для багатьох найважливіше: десятки людей, які несподівано отримали владу, зараз вирішили знайти себе в нових реаліях і той, хто заважає цим реаліям, є найбільшим злом для цих людей. Вся проблема для нас полягає в тому, що основна частина цих новітніх "революціонерів" – силовики.

Найстрашніші реакціонери – це щойнонавернені неофіти. Сьогоднішній день (здача беркутів) перетворив "рябошапок" на войовничих революціонерів. Вони перестали бути чесними людьми, правдорубами чи "соросятами" (кожен може вибрати те, що він хоче вибрати). "Рябошапки" перетворилися на войовничих невігласів, які заради збереження власного Его будуть готові йти на все. Вони переступили свій Рубікон і тепер, головна мета їхніх найближчих дій дуже проста: доводити всім, що вони не помилилися, коли віддали росіянам тих, хто вбивав людей на Майдані, і взагалі, вони не помилилися.

В ідеалі, саме Рябошапка в якійсь перспективі мав би провести процес над якимись вигаданами людьми, які ніби-то вбили майданівців.
І саме він мав би відбілити беркутів і Януковича.

Я не хочу забігати аж настільки наперед. Але сьогоднішній день – це не просто здача росінам всіх тих, хто міг би свідчити про те, як було вбито небесну сотню. Сьогодні день масового дезертирства людей, які останні роки жили на одних ідеалах, а сьогодні втікають під інші знамена. І найгірше те, що вони будуть мстити за своє дезертирство тим, хто посмів не дезертирувати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"