Помпео нагадав Грузії про будівництво порту в Анаклії

Державний секретар США Майк Помпео висловив надію на те, що влада Грузії доведе до кінця проект будівництва глибоководного порту в Анаклії

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Грузия Online".

Так, під час брифінгу у Вашингтоні після зустрічі з прем'єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе Помпео, Помпео зазначив, що порт став однією з тем їхньої бесіди.

Згідно з його коментарем, "на зустрічі були обговорені партнерство Грузії з НАТО, співпраця з питань регіональної безпеки і реформи, необхідні Грузії для забезпечення верховенства закону і чесних виборів".

"Під час сьогоднішньої розмови з прем'єр-міністром я закликав Грузію поліпшити судову систему, зусилля щодо якої вживаються. Забезпечити, щоб її демократія гарантувала вільні і справедливі вибори. Сьогодні у нас був шанс поговорити про відповідальність парламенту Грузії за те, щоб були забезпечені дії урядових відомств відповідно до закону. Ми сподіваємося, що влада Грузії доведе до кінця будівництво порту (Анаклії - ред.)", - розповів Помпео.

Держсекретар наголосив, що порт поглибить відносини Грузії з країнами з вільною економікою та захистить від російської і китайської економічної залежності.

Нагадаємо, Помпео закликав ЄС не зав'язувати свою енергетику на Росією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна