Чи допоможуть Довгому яйця?

Один з найбільш одіозних столичних політиків, член «молодої команди» Леоніда Черновецького, колишній секретар Київради Олесь Довгий, який давно зник з політичних радарів, сплив на парламентських виборах
Depo.Влада
24 вересня 2014 14:32
ФОТО: depo.ua
Чи допоможуть Довгому яйця?
Чи допоможуть Довгому яйця?

Причому не в Києві, де він балотувався в 2012 році по округу №214 (Дніпровський район Києва), програвши на той момент єдиному кандидату від опозиції, «ударівцю» Віктору Чумаку, а аж у Кіровоградській області, на окрузі №102 (Знам'янка, Світловодськ).

Чому там? По-перше, його батько, колишній нардеп IV, V, VI скликань Станіслав Довгий, родом з тих країв. По-друге, судячи з усього, в Києві скандальному Довгому-молодшому ловити вже нічого - «гречка», звичайно, добре, але в столиці вона діє все гірше і гірше, а шум від неї може піднятися такий, що потім нічим не заглушиш. Та й не люблять Довгого в столиці...

Олесь Довгий запам'ятався киянам як один з головних «дерибанщиків» столичної землі

Проте нинішня втеча Довгого за мандатом на малу батьківщину також ризикує закінчитися невдачею. І це при тому, що влада не має наміру виставляти проти нього нікого з серйозних кандидатів. Більш того, ходять наполегливі чутки про те, що Довгому нібито допомагають піарники з команди наближеного до Президента нардепа Юрія Стеця.

Але ці обставини не врятували Олеся Станіславовича від праведного гніву з боку місцевого населення, до якого явно дійшла інформація про «подвиги» Довгого в Києві. В результаті вчора в місті Знам'янка Кіровоградської області місцеві жителі зірвали зустріч кандидата в депутати з виборцями.

За розповідями очевидців, у Довгого замовили зал у Будинку дитячої творчості, підтягнули масовку. Чужих в зал не пускали. Однак небайдужі жителі міста все-таки прорвалися і попросили присутніх вийти на вулицю. Там, власне, і почалося головне шоу: коли Довгий прибув, його зустріли криками «Ганьба!» і «Банду - геть!». При спробі київського «хлопчика-мажора» виступити перед знам'яновцямі прямо у дворі, його закидали курячими яйцями (от тільки чи допоможуть вони йому зрозуміти справжню причину народної нелюбові до нього?). Зрештою Довгому і його масовці довелося ретируватися.

Олесь Довгий зі своєю тещею, нардепом, що пройшла до Верховної Ради від Партії регіонів, Іриною Горіною та дружиною Катериною

Хотілося б, щоб ця історія все-таки змусила молодого, але надмірно амбітного політика задуматися над тим, чому його, що в столиці, що на Кіровоградщині, вперто не хочуть бачити. Адже не допомагають ні грайливі оченята, ні дитяче обличчя претендента на депутатське крісло, ні продпайки, ні навіть дружина - дочка «регіоналки» Ірини Горіної Катерина. І навіть «піраміди», які зараз, за чутками, будуються під Довгого, не дають належного ефекту.

Причина проста: мародерство в Києві, учинене Черновецьким і Ко стало притчею во язицех не тільки в столиці, але й у всій країні. І забути про те, що секретарем Київради в найбільш «дерибанний» період мерства ЧЛМа був саме Олесь Станіславович вже навряд чи зможуть.

Олесь Довгий з Леонідом Черновецьким робили «щось дуже важливе» в Києві

В країні сформувалося два «еталони» влади: «як за Черновецького» і «як за Януковича». Ні до одного, ні до другого ніхто вже повертатися не хоче. Тому якщо «чудо» все ж здійсниться, і Довгий все-таки потрапить до Верховної Ради, то поза всяких сумнівів тут не обійдеться без улюблених виборчих схем, які раніше успішно використовувалися командою Довгого в Києві, - «пірамід», «гречки» та інших способів матеріального впливу на виборців...

Фото oles.com.ua, kievvlast.com.ua