Полторак збільшив розмір компенсації військовим за винайм житла

Міністр оборони України Степан Полторак збільшив мінімальний розмір компенсації за винайм житла для військових до 1 тис. 378 грн
Depo.Влада
5 жовтня 2015 19:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Міноборони України.

"Сьогодні міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак підписав наказ щодо збільшення норми компенсацій за винайм житла для військовослужбовців, яким скасовано попереднє рішення про зменшення суми компенсації", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на сьогодні мінімальний розмір компенсації за піднайом житла для військовослужбовців для сім'ї із трьох осіб становить: для міста Києва - 2756 грн; для обласних центрів - 2067 грн; для інших населених пунктів - 1378 грн.

Для сімей, що складаються з трьох і більше осіб, - для міста Києва - 4134 грн, для обласних центрів - 3100 грн, для інших населених пунктів - 2067 грн.

У Міноборони запевняють, що протягом жовтня відбудеться перерахування з подальшою компенсацією коштів за період з травня по вересень. Зазначені видатки будуть забезпечені Міністерством фінансів України.

Так, Мінфіном на компенсацію за піднайом житла військовослужбовцям виділено 140 млн грн, із яких 90 млн на виплати за жовтень та перерахування за попередні місяці, по 25 млн - на листопад і грудень цього року.

Нагадаємо, раніше Яценюк заявив, що компенсацію за винайм житла для військовослужбовців буде встановлено у розмірі 1200 грн.

Читайте також: Чому бійці АТО знову мерзнуть без термобілизни

Більше новин полытики читайте в розділі Влада.depo.ua.