Полторак заявив, про готовність відзвітувати за постачання армії новою формою

Глава Міністерства оборони Степан Полторак заявляє про готовність відзвітувати за графіками забезпечення українських військовослужбовців форменим одягом
Depo.Влада
30 червня 2015 18:20
ФОТО: depo.ua

Про це міністр заявив в ході зустрічі з керівником парламентської фракції "Блок Петра Порошенко" Юрієм Луценко у вівторок в Києві, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Міністр заявив про готовність надати звіт за графіками поставок форменого одягу для військовослужбовців і технічних умов і стандартів пошиття обмундирування, а також надати список проблем, з якими стикається силове відомство при забезпеченні бійців формою, і повідомити народним депутатам України, скільки необхідно додатково засобів для усунення існуючих проблемних питань", - йдеться в повідомленні.

Раніше Луценко заявив, що очолювана ним фракція закликає Кабмін перевірити діяльність Полторака, глави МВС Арсена Авакова, міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі та їх заступників у зв'язку з інформацією, що з'явилася, про зловживання і махінації.

За його словами, у фракції є питання до міністра оборони "щодо забезпечення формою наших військовослужбовців, є також питання про те, як десятки раніше судимих змогли потрапити в добровольчі батальйони МВС". За словами Луценка, всі ці питання нардепи будуть вирішувати в робочому порядку і закликають уряд провести перевірку "здібності своїх працівників на вищих посадах та їх заступників до виконання плану дій уряду та коаліційної угоди".