Полторак заявив, про готовність відзвітувати за постачання армії новою формою

Глава Міністерства оборони Степан Полторак заявляє про готовність відзвітувати за графіками забезпечення українських військовослужбовців форменим одягом

Про це міністр заявив в ході зустрічі з керівником парламентської фракції "Блок Петра Порошенко" Юрієм Луценко у вівторок в Києві, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Міністр заявив про готовність надати звіт за графіками поставок форменого одягу для військовослужбовців і технічних умов і стандартів пошиття обмундирування, а також надати список проблем, з якими стикається силове відомство при забезпеченні бійців формою, і повідомити народним депутатам України, скільки необхідно додатково засобів для усунення існуючих проблемних питань", - йдеться в повідомленні.

Раніше Луценко заявив, що очолювана ним фракція закликає Кабмін перевірити діяльність Полторака, глави МВС Арсена Авакова, міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі та їх заступників у зв'язку з інформацією, що з'явилася, про зловживання і махінації.

За його словами, у фракції є питання до міністра оборони "щодо забезпечення формою наших військовослужбовців, є також питання про те, як десятки раніше судимих змогли потрапити в добровольчі батальйони МВС". За словами Луценка, всі ці питання нардепи будуть вирішувати в робочому порядку і закликають уряд провести перевірку "здібності своїх працівників на вищих посадах та їх заступників до виконання плану дій уряду та коаліційної угоди".