Полторак їде до Пентагону просити допомоги

Міністр оборони України Степан Полторак 24–25 вересня буде з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки
Depo.Влада
17 вересня 2015 16:12
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігор Долгов, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Він висловив сподівання, що цей візит стане наступним кроком в подальшому розширенні американської матеріально-технічної допомоги.

За словами Долгова, програмою візиту передбачена зустріч міністрів оборони двох країн, переговори Полторака із заступником державного секретаря США, виступ українського міністра на відкритті міжнародного заходу на підтримку України в приміщенні конгресу США, відідання військово-медичного центру неподалік Вашингтона, де проходять лікування українські військовослужбовці.

"Головна мета візиту - це вироблення подальших кроків зі стратегічного партнерства між Україною та США та визначення конкретних напрямів допомоги для ЗСУ і МОУ на наступний період", - наголосив Долгов.

Нагадаємо, що в червні Полторак уже зустрічався  з головою Пентагону Ештоном Картером.  Тоді у Брюсселі вони обговорили питання врегулювання кризи в Україні, поглиблення двостороннього співробітництва, а також  визначили напрями співпраці на найближчу перспективу.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.