Полторак втер носа Шойгу українською "Вільхою"

Міністр оборони України Степан Полторак стверджує, що український ракетний комплекс "Вільха" буде кращим від російського аналога 

Про це він повідомив в інтерв'ю ВВС Україна, передає Depo.ua.

Міністр уточнив, що ця ракета призначена для систем залпового вогню "Смерч", які виробляються на Росії. "Звичайно, їх ми не будемо купувати, тому вимушені створювати свою ракету. Вона буде набагато кращою за технічними характеристикам. На першому етапі (розробок) дальність (ураження" фактично така сама (максимальна дальність стрільби РСЗО "Смерч" - 120 км - ред.), на другому буде значно більшою. Але по точності й ефективності це набагато краща ракета, ніж у Росії", - запевняє Полторак.

Він зазначив, що випробування ракети завершиться у найближчі два тижні. "А для того, щоб зберегти боєздатність наших частин, на основі таких розробок ми відремонтували старі ракети для "Смерчів", - додав міністр оборони.

Нагадаємо, у грудні 2017 року ракетний комплекс "Вільха" пройшов успішні випробування. Тоді президент Петро Порошенко заявляв, що на закупівлю та виробництво новітнього озброєння і військової техніки необхідно виділити 1,6 млрд грн, за які, зокрема, має бути налагоджено виробництво новітніх ракет комплексу "Вільха".

10 квітня Порошенко заявив, що після завершення випробувань ракетного комплексу в Одеській області розпочнеться серійне виробництво цього комплексу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна