Полторак підтримав Молдову з виведенням путінських військ з Придністров’я

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що підтримує прагнення Молдови до виведення зі своєї території російських військових, які базуються у невизнаному Придністров’ї
Depo.Влада
7 листопада 2016 11:20
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав на зустрічі з головою оборонного відомства Молдови Анатоліє Шалару, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони.

Глави оборонних відомств обговорили питання співробітництва між міністерствами оборони України та Молдови та перспективи його поглиблення. Степан Полторак наголосив, що Україна поважає територіальну цілісність Республіки Молдова та підтримує прагнення молдовського народу щодо виведення з території своєї країни російської військової бази.

Нагадаємо, раніше молдовські ЗМІ поширили слова Анатоліє Шалару про те, що вони з Полтораком обговорили питання створення спеціального коридору для російських військових, які перебувають в придністровському регіоні, а також для боєприпасів, що знаходяться на зберіганні в селі Кобасна.

Довідка: Придністров’я – сепаратистський регіон Молдови, фактично незалежний від Кишинева від 1992 року. За молдовським законодавством, територія на лівобережжі Дністра з населенням близько півмільйона людей має статус "автономного територіального утворення з особливим правовим статусом".

У ролі "миротворців" у Придністров’ї діють російські війська. На даний момент російське угруповання на території Молдови має контингент 1200 військових. Виводити їх Росія поки не планує.

.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада