Полторак анонсував переатестацію всього керівного складу Міноборони

Виконуючий обов'язки міністра оборони Степан Полторак заявив, що в оборонному відомстві пройде позачергова переатестація
Depo.Влада
1 грудня 2014 09:26
ФОТО: depo.ua
Полторак анонсував переатестацію всього керівного складу Міноборони
Полторак анонсував переатестацію всього керівного складу Міноборони

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV, передає ДеПо з посиланням на LB.UA.

«Ми проведемо позачергову переатестацію всього керівного складу Міністерства оборони, починаючи від заступника міністра оборони, керівників департаментів, тих людей, які приймають рішення, керівників ЗСУ на ефективність їхньої роботи. Після цього ми приймемо рішення щодо їхньої подальшої роботи і служби», - сказав він.

Полторак заявив про це, коментуючи ситуацію з відстороненням від посади головного військового медика Віталія Андронаті і арештом колишнього директора тендерного департаменту.

«Я не розумію, коли департамент закупівель купує світильники у шпиталі, медчастини, в той час коли немає чим зупиняти кровотечу, надати першу допомогу», - сказав він.

Нагадаємо, що  Андронатія відсторонили від посади  21 листопада за незадовільну організацію медзабезпечення в зоні АТО та процедур закупівель.

Того ж дня стало відомо про арешт колишнього директора департаменту закупівель Міноборони, він підозрюється в здачі тендера фіктивному підприємству.