Польські генерали розповіли про проросійських офіцерів в українській армії

З української армії потрібно усунути всіх проросійки налаштованих офіцерів, зокрема тих, які нібито допустили оточення українських військ у Дебальцевому Донецької області
Depo.Влада
27 лютого 2015 23:33
ФОТО: depo.ua
Польські генерали розповіли про проросійських офіцерів в українській армії
Польські генерали розповіли про проросійських офіцерів в українській армії

Таку думку в ефірі телеканалу tvn24 висловили польські генерали у відставці Вальдемар Скшипчак і Марек Дукачевський, передає «Укрінформ».

«Якщо президент Порошенко думає про реформу армії, то повинен провести персональну реформу у війську. Він повинен позбутися всіх офіцерів з проросійськими поглядами, які не видавали відповідних наказів, прикладом чого було оточення в Дебальцевому, і що призводить до значних втрат в армії», - вважає Скшипчак.

На його думку, українська армія в поганому стані з багатьох причин: колишній президент України Віктор Янукович зруйнував війська, звільнивши багатьох досвідчених генералів, які пройшли підготовку за кордоном, зокрема в Іраку, і розпродавши зброю за кордон.

Відставний генерал польських спецслужб Дукачевський зазначив, що саме через «п'яту колону» в українській армії польська влада «повинна добре подумати щодо можливих поставок зброї українцям». Він бачить негатив у тому, що прикордонні війська України значною мірою співпрацювали із сепаратистами на початковій фазі російської агресії і велика кількість українських військовослужбовців у Криму перейшла на бік противника.

«Це дуже тривожні сигнали, якщо це з'єднати із сильним впливом російських спецслужб на штабні структури», - зазначив Дукачевський.

Як повідомляв depo.ua, ще влітку 2014 року співробітники Служби безпеки України виявили в штабі антитерористичної операції людей, які працюють на російські спецслужби. Після цього заяв про високопоставлених шпигунів стало менше.