Польща виділила 230 тис. євро для переселенців

Польський уряд виділив 230 тисяч євро Дніпропетровській області на медикаменти для родин переселенців
Depo.Влада
8 серпня 2015 08:16
ФОТО: depo.ua

Спеціальні соціальні картки, за якими в аптеках видаватимуть ліки, вже отримали 20 родин. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Загалом у проекті, який фінансує Польща, візьмуть участь 1255 сімей. За словами глави обласної адміністрації Віталія Литвина, допомога такій кількості вимушених переселенців стала результатом плідної співпраці Дніпропетровської ОДА, обласного комітету Червоного хреста, польських колег та МЗС Польщі.

Для надання допомоги саме тим, хто її нагально потребує, фахівці ретельно вивчали базу переселенців. "Фахівці з департаменту соцзахисту ретельно вивчали бази даних переселенців та обрали саме тих, хто найбільше потребує допомоги", - пояснив Литвин.

Голова Дніпропетровської обласної організації товариства Червоного хреста України Людмила Лашко пояснила, що на соціальну картку кожного місяця надходитиме тисяча гривень на придбання ліків для тяжкохворих людей, інвалідів та багатодітних сімей. Лашко зауважила, що картка не дозволить придбати у аптеці інші товари окрім ліків, наприклад косметику чи біологічні добавки.