Польща хоче зібрати президентську раду НАТО-Україна

Під час липневого саміту Північноатлантичного альянсу 8-9 липня у Варшаві може відбутися засідання Ради НАТО-Україна на рівні глав держав
Depo.Влада
3 березня 2016 13:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, повідомляє depo.ua з посиланням на РАР.

"Польська сторона хоче, аби під час саміту у Варшаві відбулося формальне засідання Ради НАТО-Україна на рівні глав держав", - заявив Щерський .

Він поінформував, що під час засідання комітету буде обговорено широке коло питань двосторонньої співпраці та міжнародного співробітництва.

"Темою номер один є політика безпеки: конфлікт в Україні, перспектива для сходу України і Криму в контексті Мінських домовленостей", - підкреслив польський міністр. 
Обидві сторони обговорять також відносини Україна-ЄС.

"Обговоримо результати угоди про асоціацію, вільну торгівлю і можливу допомогу Польщі для України", - зазначив Щерський. Він додав, що йдеться не лише про процес децентралізації, про підтримку якого заявив президент Анджей Дуда під час минулого візиту до Києва, а й нові сфери, наприклад в охороні довкілля.

Київ і Варшава обговорять також питання історичного та громадського діалогу, відносин на рівні місцевого самоврядування тощо.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада