Польща та Україна об'єднали свої оптоволоконні мережі

Hawe Letekom і Atrakom завершили реалізацію оптоволоконного з'єднання на польсько-українському кордоні

Про це розповів віце-голова Hawe Telekom Домінік Дроздовський, інформує Depo.ua з посиланням на "Польське радіо".

Польська компанія Hawe Telekom та українська Atrakom завершили реалізацію з'єднання своїх оптоволоконних мереж у районі прикордонного переїзду Дорогуськ-Ягодин, що дає можливість реалізації телекомунікаційного зв'язку між Варшавою та Києвом коротшим шляхом, ніж тими, що використовували досі.

"Цьогоріч ми інвестували великі кошти у розвиток нашої ринкової позиції у сфері надання послуг для міжнародних операторів, котрі хочуть найбільш ефективно передавати дані нашою мережею і далі. Ми бачимо все більше зацікавлення нашими послугами у цій сфері і я переконаний, що це вплине на нові контракти. Натомість нове сполучення через польсько-український кордон є важливим доповненням до нашої загальнопольської оптоволоконної магістралі. Це дозволить продавати послуги Hawe Telekom українським операторам, а також польським та міжнародним фірмам, які працюють в Україні, або планують розвивати свої мережі у цьому напрямку", - сказав віце-голова Hawe Telekom Домінік Дроздовський.

Довідка: Оптоволокно — це технічний виріб, що складається з оптичного світловоду і захисних покриттів та маркуючої кольорової оболонки. З 1950 років його почали використовувати у зв'язку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна