Полозов: Савченко потрібна Путіну живою. Інвалідом, овочем – це його не хвилює

Захисники українки Надії Савченко кажуть про можливість застосування тортур до неї
Depo.Влада
4 квітня 2016 21:15
ФОТО: depo.ua

Надія Савченко заборонила себе силоміць годувати і вивозити із СІЗО до будь-якого місця, окрім України. Із 6 квітня вона припинить пити воду, а будь-яке застосування до неї сили розцінюватиме як тортури і обіцяє гостру реакцію, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

Марно намагалися переконати льотчицю відтермінувати голодування хоча б на місяць її сестра та адвокати. Тепер вони не відкидають: якщо в найближчі дні українській владі не вдасться домовитися з президентом Росії Володимиром Путіним, він розпорядиться годувати Надію Савченко примусово, аби не дати їй померти.

"Треба розуміти, що за російськими законами, тут її можуть примусово почати годувати – без її відома, без її дозволу. Просто прив'яжуть і будуть крапати фізрозчини, заливати воду, і це буде прирівняно до тортур. Але для Путіна вона потрібна живою. Буде вона інвалідом, овочем – тут мало кого хвилює", - пояснив адвокат Микола Полозов.

Нагадаємо, суд на Росії 22 березня засудив Савченко до 22 років ув'язнення за нібито вбивство російських журналістів, які незаконно перебували на сході України для інформаційного супроводу російських бойовиків.

Савченко та її захист відкидають обвинувачення і стверджують, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили бойовики, які потім примусово переправили її до Росії.

Після оголошення вироку президент України Петро Порошенко заявив, що робить все можливе для повернення Савченко, і готовий передати Росії двох російських військовослужбовців, затриманих за їхню участь у збройній агресії проти України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада