Полозов про путінську фальшивку: Як би не трясло чекістську гідру, Надія буде вільна

Адвокат Микола Полозов сподівається, що української льотчиця та народний депутат Надія Савченко буде вільна, незважаючи на "чекістські розводи"

Про це повідомив адвокат українки Микола Полозов на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Ну що сказати. Кремлю свербить і Кремль активно працює. Всесвітня підтримка Надії Савченко, різкі заяви західних політиків, все разом, помножене на героїчну стійкість Надії корчить російську владу і особисто Путіна. Старий чекістський метод розведення був застосований і в цей раз. Пранкери, фальшиві підкидні листи - весь арсенал оперативної фсбшної розробки, доступною Кремлю був задіяний в цей раз", - написав Полозов.

"Мені залишається тільки приєднатися до щирих слів Надії Савченко в її останньому листі, який, на відміну від багатьох інших речей, є найсправжнім. Надія житиме на зло могутнім ворогам. І як би не трясло чекістську гідру, Надія буде вільна, я в це вірю!", - резюмував адвокат.

Ну что сказать. Кремлю жжется и Кремль активно работает. Всемирная поддержка Надежды Савченко, резкие заявления западных...

Опубликовано Николай Полозов 10 марта 2016 г.

Нагадаємо, сьогодні адвокат Савченко Фейгін опублікував в соцмережі лист начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав Савченко припинити голодування і обіцяв посаду в уряді.

Після цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист - фальшивка. За даними російських ЗМІ, його написав російський пранкер Олексій Столяров, більш відомий як Лексус. 

У Порошенка підтвердили, що лист до Надії Савченко не відправляли

Більше новин політики читайте на Depo.Влада