Полозов про путінську фальшивку: Як би не трясло чекістську гідру, Надія буде вільна

Адвокат Микола Полозов сподівається, що української льотчиця та народний депутат Надія Савченко буде вільна, незважаючи на "чекістські розводи"
Depo.Влада
10 березня 2016 15:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат українки Микола Полозов на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Ну що сказати. Кремлю свербить і Кремль активно працює. Всесвітня підтримка Надії Савченко, різкі заяви західних політиків, все разом, помножене на героїчну стійкість Надії корчить російську владу і особисто Путіна. Старий чекістський метод розведення був застосований і в цей раз. Пранкери, фальшиві підкидні листи - весь арсенал оперативної фсбшної розробки, доступною Кремлю був задіяний в цей раз", - написав Полозов.

"Мені залишається тільки приєднатися до щирих слів Надії Савченко в її останньому листі, який, на відміну від багатьох інших речей, є найсправжнім. Надія житиме на зло могутнім ворогам. І як би не трясло чекістську гідру, Надія буде вільна, я в це вірю!", - резюмував адвокат.

Ну что сказать. Кремлю жжется и Кремль активно работает. Всемирная поддержка Надежды Савченко, резкие заявления западных...

Опубликовано Николай Полозов 10 марта 2016 г.

Нагадаємо, сьогодні адвокат Савченко Фейгін опублікував в соцмережі лист начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав Савченко припинити голодування і обіцяв посаду в уряді.

Після цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист - фальшивка. За даними російських ЗМІ, його написав російський пранкер Олексій Столяров, більш відомий як Лексус. 

У Порошенка підтвердили, що лист до Надії Савченко не відправляли

Більше новин політики читайте на Depo.Влада