Полозов про Меджліс: Далі буде тільки гірше

Російський адвокат Микола Полозов прокоментував рішення Верховного Суду Росії залишити чинним рішення щодо заборони Меджлісу кримськотатарського народу на території Росії

Таку думку він висловив на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає depo.ua.

"Це означає одне - репресії російської влади в Криму щодо кримських татар продовжаться з новою силою. Під основний удар молоту репресій потраплять члени цього представницького органу кримських татар, які залишилися в Криму", - вважає Полозов.

Він нагадав про тих кримських татар, які утримуються у в'язницях на території окупованого півострова.

"Нагадаю, вже другий рік влади Росії утримують в СІЗО заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза. Триває кримінальна справа стосовно іншого заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова", - повідомив він.

Адвокат висловив упевненість, що їх долю найближчим часом можуть розділити і інші члени Меджлісу.

"У зоні ризику також і ті, хто має з ними контакти і спілкування, ті, хто висловлює активну особисту позицію, відмінну від думки російської влади і кримських колабораціоністів. Далі буде тільки гірше", - написав Полозов.

Нагадаємо, 26 квітня так званий Верховний суд Криму заборонив діяльність Меджлісу на території Росії і на території захопленого нею півострова Крим.

Сьогодні Верховний суд Росії відхилив апеляційну скаргу у справі "Про заборону Меджлісу", тим самим заборонивши його діяльність на території Росії і в окупованому Криму.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада