Полозов назвав дату звільнення сина Джемілєва з тюрми

Адвокат Микола Полозов вже веде підготовку до виходу на волю Хайсера Джемілєва у зв'язку із закінченням терміну ув'язнення і називає дату звільнення з тюрми
Depo.Влада
27 липня 2016 21:21
ФОТО: depo.ua

Про це адвокат розповів "Укрінформу", передає depo.ua.

"В Астрахані одночасно з підготовкою до подачі повторного клопотання про УДЗ ми з Хайсером готуємося до закінчення терміну ув'язнення 26 листопада цього року", - повідомив Полозов.

За його словами, у керівництва колонії взято пояснення які документи бажано мати при звільненні. У Генеральну прокуратуру Росії подана заява про те, що невідомими особами у Хайсера Джемілєва був викрадений його український паспорт. Заява переправлена в Астраханську обласну прокуратуру.

"Ще одна позитивна новина, - уточнює адвокат, - схоже тут, нарешті, відстали з розмовами про російське громадянство Хайсера. Перестали його нав'язувати і одночасно допустили до нього українського консула, тим самим де-факто визнавши його українське громадянство".

Дата звільнення Хайсера Джемілєва, 26 листопада, може змінитися, як в один, так і в інший бік. Його можуть звільнити раніше, якщо 25 серпня буде задоволено повторне клопотання про УДЗ.

З іншого боку, є небезпека, що може втрутитися політичний чинник - і тоді Джемілєву "придумають" в колонії ще одну справу. "Але поки що ніяких підстав того, що події можуть розвиватися в такому негативному ключі, немає. Сподіватимемося, що вони і не з'являться", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, син депутата Верховної Ради Мустафи Джемілєва - Хайсер Джемілєв, - був відправлений до колонії N10 в Астрахані 11 листопада 2015 року.

Його засудили до п'яти років колонії загального режиму за вбивство через необережність, розкрадання і зберігання зброї.

Пізніше Верховний суд Росії скоротив на 1,5 року термін ув'язнення в 5 років, винесений Краснодарським крайовим судом.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада