Половина росіян вважають, що Путін влаштував показуху в прямому ефірі, - опитування

Близько 46% мешканців Російської Федерації вважають вчорашню "пряму лінію" президента Росії Володимира Путіна "показухою"
Depo.Влада
17 квітня 2015 09:01
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом "Общественное мнение" (ФОМ), передає depo.ua з посиланням на "Коммерсантъ".

Так, 46% респондентів взагалі не хотіли ставити президенту запитання, тому що "все одно на все він не встигне відповісти". "Пряма лінія", на їх думку, "це все показуха", "нічого в кращу сторону не зміниться". Експерти пояснюють це "втомою" росіян від формату "прямої лінії".

Близько 72% росіян були в курсі, що 16 квітня Путін проведе "пряму лінію". Більше за інших про це були поінформовані росіяни старше 60 років (86% у цій віковій групі). Дивитися спілкування президента з населенням планували 59%, частіше за інших про це заявляли знову ж таки літні люди (81% серед них). Чверть стверджували, що не будуть дивитися пряму лінію. 27% росіян навіть не знали, що вона буде.

Запитання про добробут громадян хотіли б поставити Путіну 15% росіян. Їх, зокрема, цікавили теми "боротьби із зростанням цін", "підвищення зарплат", а також "можливості поліпшення життя людей в цілому". Ще 10% запитали б президента Росії про соціальні виплати і пільги, 4% - про економічні проблеми, по 3% - про боротьбу з корупцією, про боротьбу з безробіттям, житловими проблемами, про проблеми ЖКГ і про охорону здоров'я.

Лише 1% респондентів бажали б висловити Путіну "слова підтримки і схвалення його роботи".

Опитування проводилося 11-12 квітня серед 1 тис. 500 респондентів у 43 регіонах Росії.

Як повідомляв depo.ua, учора вдень "пряма лінія" з президентом Росії Володимиром Путіним тривала чотири години без перерви.