Політв'язень Балух побачився з сестрою

У керченській колонії, де зараз змушений перебувати український активіст Володимир Балух, відбулося коротке побачення з його сестрою, яка приїхала з Волгоградської області Росії

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Кримську правозахисну групу".

"В українського активіста Володимира Балуха 8 листопада 2018 року в керченській колонії відбулося коротке побачення з рідною сестрою Надією, яка спеціально для цього приїхала з Волгоградської області РФ. Українцю дали можливість поговорити з сестрою через скло по телефону", - йдеться в повідомленні правозахисників.

У "Кримській правозахисній групі" поінформували, що згідно російським законодавством, що діє в Криму, де-факто Володимир Балух має право на короткострокові побачення тривалістю чотири години і довгі тривалістю три доби побачення на території колонії.

Нагадаємо, 7 листопада українського активіста Володимира Балуха в Керченській колонії №2 в анексованому Росією Криму перевели з карантину в барак.

5 листопада український активіст Ахтем Чийгоз повідомив, що Володимир Балух, який перебуває в Керченській колонії №2, поки не відновив голодування.

Довідка: ФСБ затримала Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ заявили, що на горищі будинку, де живе Балух, виявили 90 патронів і кілька тротилових шашок. Підконтрольна Кремлю влада Криму також вимагала від нього зняти встановлену на стіні його будинку табличку "Вулиця Героїв Небесної сотні, 18". Захист активіста і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій через свою проукраїнську позицію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна