Поліція запідозрила завод Ахметова у крадіжці руди та обладнання

Національна поліція підозрює в незаконному вивезенні руди та промислового обладнання на суму понад 5 млн гривень посадових осіб ПАТ "ММК ім. Ілліча" (відноситься до групи СКМ бізнесмена Ріната Ахметова) і державного НВП "Укмеханобр"
Depo.Влада
2 грудня 2016 12:22
ФОТО: depo.ua

Про це пише портал "Наші Гроші", передає Depo.ua.

Згідно з інформацією порталу, за цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження. За даними з матеріалів справи, влітку поліція отримала заяву про те, що з території одного з кар'єрів службовцями зазначених підприємств вивозиться руда та обладнання.

У результаті розслідування було встановлено, що з 2005 року "ММК їм. Ілліча" орендував цілісний майновий комплекс державного науково-виробничого підприємства "Укрмеханобр".

При цьому, договір, термін якого закінчився влітку 2016 року, на момент розкрадання продовжений не був. Тобто вивезене майно належало державі.

За даними слідства, в останні дні дії договору структурний підрозділ меткомбінату за участю двох ТОВ вивезли сотні вагонів руди. При цьому, частка держави та орендаря не була виділена.

Слідчі підозрюють, що до скоєння ймовірного правопорушення можуть бути причетні керівники зазначених підприємств, а також начальники залізничного цеху ГЗК "Укрмеханобр" і ПАТ "ММК ім. Ілліча". За оцінками слідства, за добу (з 29 по 30 липня 2016) з території НВП було вивезено 250 вагонів руди, собівартість яких становить 5,25 млн гривень.

Нагадаємо, 16 листопада повідомлялося, що Ахметов збільшить вивіз вугілля з окупованого Донбасу до 2 млн тонн.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада