Поліція просить журналістів надати свідчення у справі "Миротворця"

Поліція просить представників засобів масової інформації надати свідчення щодо публікації списку журналістів на сайті "Миротворець"
Depo.Влада
2 червня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Головного управління Національної поліції у м. Києві.

"Слідче управління Головного управління Національної поліції у місті Києві за дорученням Прокуратури міста Києва розслідує кримінальне провадження за ч. 1 ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України за фактом публікації на сторінках Інтернет-ресурсу "Миротворець" списків журналістів, які начебто акредитовані у самопроголошених республіках ДНР та ЛНР", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, з метою об’єктивного розслідування та вжиття невідкладних заходів реагування поліція просить представників мас-медіа, чиї прізвища та контактні дані розміщені на сторінках вищезазначеного сайту та які внаслідок цього зазнали чи зазнають перешкоджання їх законній професійній діяльності, звернутися до слідчого управління ГУНП у місті Києві для дачі свідчень у якості свідків із приводу зазначених фактів.

"При собі необхідно мати паспорт громадянина України та документи, які посвідчують належність до того чи іншого засобу масової інформації (посвідчення журналіста)", - зазначають у прес-службі поліції.

Нагадаємо, на початку травня сайт "Миротворець" опублікував список із понад 4 тис. записів, які мають акредитацію у "ДНР", за що був засуджений журналістською спільнотою.

24 травня "Миротворець" також опублікував  нові списки українських та іноземних журналістів журналістів, які "співпрацюють з країною агресором".

28 травня посол США в Україні Джеффрі Пайєтт  висловив думку, що український уряд і особисто міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков мають засудити публікацію персональних даних журналістів на сайті "Миротворець".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада