Поліція передумала говорити про вбивство Шеремета

Поліція не готова оприлюднювати деталі розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета
Depo.Влада
31 серпня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua

Про це заявив речник Нацполіції Ярослав Тракало, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Він розповів, що слова радника глави МВС Івана Стойко не правильно потрактували.
"Малося на увазі, що наразі слідство ведеться всебічно за багатьма напрямками, дуже великий об'єм робіт і, зрозуміло, що в ході цієї роботи ми отримуємо якусь нову інформацію, якісь нові дані, які будуть оприлюднені найближчим часом, але тоді, коли слідство вважатиме це за можливе донести громадськості ці подробиці", - сказав він.

"Щойно слідство скаже, що є добро на оприлюднення для громадськості інформації, ми одразу будемо її оприлюднювати", - сказав він.

Нагадаємо, що радник глави МВС Іван Стойко раніше заявив, що за кілька днів керівництво поліції повідомить деталі розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

Відомий журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києва. В його автомобілі здетонував вибуховий пристрій. Слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство.

На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, а згодом в МВС заявили про наявність записів з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет останнім часом працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вєсті".  В Україні створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

У цій справі вже допитали півтисячі свідків.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада