Поліція Києва зафіксувала понад 600 порушень під час виборчої кампанії

Правоохоронці столиці України за період передвиборної кампанії на позачергових виборах у Верховну Раду зареєструвала 642 порушення у виборчій сфері, розслідується 38 кримінальних проваджень

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП в місті Києві, передає Depo.ua.

Так, найбільше правопорушень пов'язано з незаконною агітацією – 354 випадки, можливим підкупом виборців – 51, хуліганством – 41, конфліктами – 40, перешкоджанням виборчому праву – 16, пошкодженням майна – 9.

За фактами порушень слідчі підрозділи розслідують 38 кримінальних проваджень, серед яких сім – за ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права), сім – за ст. 296 (хуліганство), три – за ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна), два – за ст. 346 (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча) та ін.

Складено 79 адміністративних протоколів за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях; 52 –- за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять необхідних відомостей; 3 – за порушення порядку ведення передвиборної агітації.

В поліції нагадали, що правоохоронці переведені на посилений варіант несення служби на виборах народних депутатів України.

Раніше повідомлялося, що спостерігачі Комітету виборців України виявили факти ведення агітації у "день тиші" перед парламентськими виборами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook