"Поліцейський офіцер громади": Аваков презентував новий крок у розбудові поліції

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентував українцям проект "Поліцейський офіцер громади"

"Поліцейський офіцер громади": Аваков пр…

Під час презентації він розповів про мету та деталі проекту, передає Depo.ua.

"Ми продовжуємо розбудову поліції виходячи з філософії принципу "служити і захищати". Сьогодні ми презентуємо наступний крок наших змін. Це так званий інститут поліцейського офіцера громади. Ми пропонуємо суспільству новий рівень комунікації та поліцейського сервісу. Так званий Community Policing", – сказав Аваков.

Він додав, що метою проекту є забезпечення кожної територіальної громади офіцером поліції.

"Таким офіцером, який буде жити і працювати безпосередньо на території територіальної громади", – зазначив міністр. 

Аваков зауважив, що проект охопить близько 30 тисяч невеличких міст України, в яких проживають 28 мільйонів українців.

"Хто такий поліцейський офіцер громади? Це офіцер поліції, орієнтований на вирішення безпекових потреб саме своєї територіальної громади. Він – доступний для населення, тому що постійно перебуває поруч із людьми. Проживає і працює на території громади", – пояснив він.

"Сьогодні на цій площі стоять перші 34 офіцери, які готові стати до роботи. Кожен із них переміг під час жорсткого відбору понад сотню претендентів, та пройшов серйозну фахову підготовку", – підсумував Аваков.

Водночас голова Національної поліції Сергій Князєв зауважив, що ці перші 34 офіцери працюватимуть у 22 територіальних громадах Дніпропетровщини й додав, що нині починається відбір таких офіцерів для Кіровоградської області.

"Передбачено два етапи реалізації проекту. 2019 рік – 802 об'єднані територіальні громади, які є в Україні, і ви представляєте їх, як керівники. І на 2020 рік ми маємо амбітні плани закінчити створення таких проектів на всій територіх держави", – пояснив він.

Нагадаємо, 25 березня в Україні додатково запрацювало 25 радарів TruCam у 17-ти областях.

Також підрозділ патрульної поліції України отримав партію гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління – 83 машини від японських партнерів у рамках реалізації другого етапу Кіотського протоколу.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook