Політолог: Програма партії "Національний корпус" Білецького - чистий піар

На думку директора інституту глобальних стратегій Вадима Карасьова, програма, представлена 14 жовтня на установчому з'їзді створеної на базі "Громадянського корпусу "Азов" партії "Національний корпус", може базуватися на програмах вже існуючих політичних сил
Depo.Влада
8 листопада 2016 11:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Не звертайте уваги на програму. Це чистий піар. Це просто ритуал, жанр. Нічим" Азов "не вразив у цій програмі. Відновлення ядерного статусу? Швидше за все, це всі напрацювання інших політичних сил, ну а оскільки люди в політиці ще не дуже досвідчені, щоб писати програми, то вони прийняли якісь гасла і зробили програму. Ніякого креативу в цій програмі немає", - зазначив Карасьов.

Як вважає експерт, створення нового політичного проекту може бути пов'язано з падінням електорального рейтингу "Народного фронту" і прагненням його лідерів знайти нову політичну нішу. Також створення партії з добровольців і «людей, які шукають себе" свідчить про бажання творців партії контролювати і керувати вуличними протестами.

"Народний фронт" електорально непрохідний. Ніякі реабілітації - іміджеві, політтехнологічні - не допомагають. Тому треба шукати запасний варіант для "Народного фронту". І я не виключаю, що політики "Народного фронту" в певних умовах можуть перейти на цю платформу. Створення "Народного корпусу" - це спроба політично мобілізувати і контролювати вулицю. Вулиця в Україні відіграє важливу роль, і контроль над вулицею є ключовим для політичного виживання і статусу політичних сил. "Правий сектор" вдалося приборкати, за два роки він трансформувався в таку відносну статусну партію. Залишилося багато добровольців, активних людей, які шукають себе і не можуть ніяк знайти. І ось їм дають інструмент входу в це життя - це політична партія. І таким чином "Народний фронт", і той, хто є стейкхолдерами "Народного фронту" і "Азова", - Парубій, Аваков, вони таким чином отримують ковток повітря", - упевнений Вадим Карасьов.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада