ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Льовочкін здивований вимогою прокурорів "витрусити" дані з його мобілки за 4 роки

Народний депутат Сергій Льовочкін був проінформований і позитивно ставиться до бажання слідства у справі про розгін студентської Майдану отримати доступ до даних його мобільного телефону, однак здивований вимогою надати дані за 4 роки (2013-17)

Depo.
13 вересня 2017 18:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу народного депутата.

Як повідомляється, Сергій Льовочкін вважає, що винні в насильстві проти студентів повинні бути притягнуті до відповідальності. Він уже три роки співпрацює зі слідством і дав свідчення про те, що йому було відомо у цій справі.

У той же час викликає подив, що телефонні переговори вилучені не за період студентського Майдану 2013-2014 років, а з жовтня 2013 року по серпень 2017 року. Тобто після отримання Сергієм Льовочкіним статусу народного депутата, коли нічого, навіть віддалено пов'язаного з протестом студентів, вже не відбувалося, зазначає прес-служба депутата.

"Такі дії співробітників ГПУ, на наше переконання, є незаконними і можуть бути черговим прикладом політично мотивованих переслідувань представників Опозиційного блоку з боку Генпрокуратури. Адже наявні у відкритому доступі в реєстрі судових рішень всі подібні судові рішення по будь-яким особам у цій справі передбачали надання інформації про телефонні комунікації за 3 дні, а по Сергію Льовочкіну - за 4 роки", - говориться в повідомленні.

Прес-служба нагадує, що саме на знак протесту проти дій колишньої влади щодо студентського Майдану Сергій Льовочкін подав у відставку з поста глави Адміністрації президента. Він неодноразово публічно заявляв свою позицію про те, що реальна вина за побиття людей в ніч на 30 листопада 2013 роки лежить на екс-главі МВС Віталієві Захарченку та "інших особах, які в 2013 році використали всі можливості тодішньої репресивної машини".

Звинувачення на адресу Сергія Льовочкіна звучали від втікачів Віктора Януковича і Віталія Захарченка, а також лідерів "Народного фронту". Заяви останніх народний депутат пов'язує з їх участю в нападі на телеканал "Інтер".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада