Політична підгрупа щодо Донбасу планує зібратися 28 вересня

Політична підгрупа тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації в Україні планує знову зібратися в понеділок, 28 вересня
Depo.Влада
23 вересня 2015 14:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив представник України в цій підгрупі Роман Безсмертний, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Домовилися, що в понеділок о 9 ранку ми продовжимо розмову. Природно, після проведених консультацій в столицях політичними і державними лідерами", - сказав він.

За словами Безсмертного, сьогодні переговори проходили "емоційно, десь дуже темпераментно".

"Звичайно, фактологія там використовується в невеликому обсязі. Там більше емоцій, більше міркувань, і вони лунали з усіх сторін, в тому числі з боку координатора", - підкреслив він.

Він також зазначив, що українська сторона намагається утримати ситуацію, щоб якомога довше тривав режим припинення вогню.

"Я дуже боюся, що стабілізація з безпеки та з економічних питань може бути зруйнована або в гіршому випадку торпедована. Сьогодні потрібно бути дуже обережним, коментуючи те, що відбувається", - резюмував він.

Нагадаємо, 22 вересня в Мінську відбулася зустріч тристоронньої контактної групи.

Однак сторони не змогли досягти домовленості щодо відведення танків та озброєнь калібром менше ніж 100 мм від лінії зіткнення сторін.

Більше новин політики читайте у розділі Влада. depo.ua.