Політична байка: "Шместлє" та шоколадна війна

Як сказав би незабутній Микола Янович, шоколад займає дуже важливе місце в харчовому раціоні українців
Depo.Влада
14 серпня 2015 10:00
ФОТО: depo.ua
Політична байка: "Шместлє" та шоколадна війна
Політична байка: "Шместлє" та шоколадна війна

Але клята війна на Донбасі вдарила і по цій надважливій галузі народного господарства. Є в Україні така собі досить відома і досить потужна компанія з виробництва високоякісного шоколаду, назву якої ми не розкриватимемо, адже вони нам за рекламу не заплатили. Назвемо цю компанію цілком умовно "Шместлє" (Будь-яке співпадіння з реально працюючими бізнес-структурами випадкове). Так от, як повідомили depo.ua обізнані в шоколадобудуванні джерела, наразі усі топ-менеджери "Шместлє" отримали повістки до воєнкоматів в рамках шостої хвилі мобілізації.

Цілком прогнозовано ці поважні пани вирішили, що окрім захисту Батьківщини в них є безліч інших дуже важливих справ, і від настирливих воєнкомів вимушені переховуватися. Через це весь налагоджений бізнес "Шместлє" почав давати збої, адже дуже важко вести непримеренну боротьбу з конкурентами по шоколадному фронту.

До речі про конкурентів. Їх у компанії "Шместлє" є аж два з половиною - це не менш потужні та не менш відомі українським поціновувачам виробники. Так от, на відміну від "Шместлє" жодний ТОП-менеджер цих компаній не не отримав повістки і до війська не мобілізується. І тому цим поважним панам геть не потрібно ховатися від воєнкомів по кущах та лісах, а можна без побоювань опинитися на фронті сконцентруватися на просуванні шоколадних виробів в маси.

Мораль цієї байки досить проста: По-перше, українці можуть не переживати, що залишаться без шоколаду. Жодна війна, здається, не може завадити принаймні гігантам шоколадобудування піклуватися про споживачів.

Ну і по-друге, бізнес - це теж війна, в якій виграє той, що не гребує використовувати усю можливу зброю для знищення ворога.

Мітки: шоколад